Objednávku vám doručí kuriér priamo pred vaše dvere. Nad 30 EUR máte dopravu ZADARMO!

Doprava a platba

Ako doručujeme?

Tovar až k vašim dverám doručia kuriéri UPS alebo TNT a odovzdajú vám ho osobne, s dodržaním prísnych hygienických opatrení. Za doručenie zaplatíte 5 €, a to iba v prípade, že celková suma vašej objednávky bude menej ako 30 € – vo všetkých ostatných prípadoch doručujeme zadarmo!

 

Kam aktuálne doručujeme?

Objednávku vám vieme doviezť na fyzické adresy v rámci celej Slovenskej republiky. Objednaný tovar však musí musí niekto osobne prevziať, doručujeme teda v prvom rade na adresy domácností a firiem.

 

Kedy doručujeme?

Je našou snahou doručiť tovar čo najrýchlejšie. Aktuálna doba doručenia je 2 pracovné dni. V prípade, že váš balík mešká, poprosíme o kontakt na 0800 611 611, aby sme vám pomohli získať viac informácií. Naši kuriéri zatiaľ nedoručujú počas víkendov.

 

Ako môžete zaplatiť?

Prijímame platby platobnou kartou online pri potvrdení objednávky. Využívame platobnú bránu CardPay od Tatra banky, ktorá v niektorých prehliadačoch umožňuje aj platbu prostredníctvom služby Apple Pay a Google Pay. Znamená to, že platba prebehne bezpečne, bezkontaktne a bez manipulácie s hotovosťou počas doručenia. 

Po úspešnom vykonaní platby dostanete potvrdenie o tom, že platba prebehla a email o prijatí objednávky. Po spracovaní vašej objednávky dostanete aj potvrdenie o tom, že tovar je na ceste.

 

Je platba kartou naozaj bezpečná?

Jedným slovom: áno! Pri platbe vás presmerujeme do platobnej brány CardPay od Tatra banky, údaje svojej platobnej karty tak zadávate priamo spracovateľskej banke. Tá garantuje šifrovaný prenos údajov prostredníctvom zabezpečeného internetového protokolu. 

Banka s nami údaje o platobnej karte nezdieľa, iba nám oznámi, či platba prebehla správne, a dáva nám tak pokyn na spracovanie objednávky. Nemusíte sa teda báť, že niekto zneužije údaje vašej platobnej karty alebo že sa dáta o nej budú nechránene pohybovať voľným internetovým priestorom.

Tatra banka vo svojej platobnej bráne tiež využíva najmodernejšie riešenie 3D Secure, ktoré vyvinuli vydavatelia platobných kariet MasterCard a Visa, a ktoré pridáva ešte druhú úroveň bezpečnosti pri platení.

 

Prečo niektoré platby kartou neprechádzajú?

Pokiaľ banka platbu vašou kartou nepotvrdí, môže to byť z nasledujúcich dôvodov: 

  • pomýlili ste sa pri zadávaní údajov o platobnej karte,
  • na svojom účte nemáte dostatok finančných prostriedkov,
  • už ste vyčerpali limit pre internetové transakcie,
  • vaša karta možno nemá povolené použitie pre transakcie na internete – v takomto prípade sa obráťte na svoju banku, ktorá vám vie tieto možnosti aktivovať.

Vitajte na Drinkies.sk

Pred vstupom do nášho online sveta drinkov sa ešte musíme presvedčiť, že máte viac ako 18 rokov.

Kedy oslavujete narodeniny?