Objednávku doručí Drinkies kuriér priamo pred vaše dvere. Nad 20 EUR máte dopravu ZADARMO! Doručujeme k vám?

Doprava a platba

Ako doručujeme?

Tovar až k vašim dverám doručia naši kuriéri a odovzdajú vám ho osobne, s dodržaním prísnych hygienických opatrení. Za doručenie zaplatíte 5 €, a to iba v prípade, že celková suma vašej objednávky bude menej ako 20 € – vo všetkých ostatných prípadoch doručujeme zadarmo!

 

Kedy doručujeme?

Je našou snahou doručiť tovar čo najrýchlejšie. V prípade, že svoju objednávku dokončíte do 12:00, doručíme vám ju už v priebehu nasledujúceho pracovného dňa. Naši kuriéri zatiaľ nedoručujú počas víkendov.

 

Kam aktuálne doručujeme?

Objednávku vám dovezieme v rámci Bratislavského a Trnavského kraja – kompletný zoznam PSČ, na ktoré vám vieme nákup doručiť, nájdete tu. V súčasnosti doručujeme len na fyzické adresy, objednaný tovar musí totiž musí niekto osobne prevziať. 

 

Ako môžete zaplatiť?

Prijímame platby platobnou kartou online pri potvrdení objednávky. Využívame platobnú bránu CardPay od Tatra banky, ktorá v niektorých prehliadačoch umožňuje aj platbu prostredníctvom služby Apple Pay. Znamená to, že platba prebehne bezpečne, bezkontaktne a bez manipulácie s hotovosťou počas doručenia. 

Po úspešnom vykonaní platby dostanete potvrdenie o tom, že platba prebehla a email o prijatí objednávky. Po spracovaní vašej objednávky dostanete aj potvrdenie o tom, že tovar je na ceste.

 

Je platba kartou naozaj bezpečná?

Jedným slovom: áno! Pri platbe vás presmerujeme do platobnej brány CardPay od Tatra banky, údaje svojej platobnej karty tak zadávate priamo spracovateľskej banke. Tá garantuje šifrovaný prenos údajov prostredníctvom zabezpečeného internetového protokolu. 

Banka s nami údaje o platobnej karte nezdieľa, iba nám oznámi, či platba prebehla správne, a dáva nám tak pokyn na spracovanie objednávky. Nemusíte sa teda báť, že niekto zneužije údaje vašej platobnej karty alebo že sa dáta o nej budú nechránene pohybovať voľným internetovým priestorom.

Tatra banka vo svojej platobnej bráne tiež využíva najmodernejšie riešenie 3D Secure, ktoré vyvinuli vydavatelia platobných kariet MasterCard a Visa, a ktoré pridáva ešte druhú úroveň bezpečnosti pri platení.

 

Prečo niektoré platby kartou neprechádzajú?

Pokiaľ banka platbu vašou kartou nepotvrdí, môže to byť z nasledujúcich dôvodov: 

  • pomýlili ste sa pri zadávaní údajov o platobnej karte,
  • na svojom účte nemáte dostatok finančných prostriedkov,
  • už ste vyčerpali limit pre internetové transakcie,
  • vaša karta možno nemá povolené použitie pre transakcie na internete – v takomto prípade sa obráťte na svoju banku, ktorá vám vie tieto možnosti aktivovať.